هنرپيشه امنیت ایران ایرانی قطعنامه

هنرپيشه: امنیت ایران ایرانی قطعنامه مذاکرات تحریم ها لغو تحریم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عربستان سعودی و ابوظبی با هم فیلم می‌سازند

به گزارش مهر، در حالی که امسال عربستان سعودی جهت نخستین بار در جشنواره فیلم کن حضوری رسمی دارد، نمایندگان این کشور از برنامه های مختلفی جهت جذب تهیه کنندگان خار

عربستان سعودی و ابوظبی با هم فیلم می‌سازند

عربستان سعودی و ابوظبی با هم فیلم می سازند

عبارات مهم : انتخاب

عربستان سعودی و ابوظبی جهت نخستین بار جهت ساخت ۴ فیلم با هم همکاری می کنند.

به گزارش مهر، در حالی که امسال عربستان سعودی جهت نخستین بار در جشنواره فیلم کن حضوری رسمی دارد، نمایندگان این کشور از برنامه های مختلفی جهت جذب تهیه کنندگان خارجی صحبت کرده اند.

یکی از کمپانی هایی که به پیشنهاد همکاری با عربستان پاسخ مثبت داده، کمپانی «UAE پروداکشنز» هست. اعلام شده است این کمپانی جهت ساخت چهار فیلم با عربستان سعودی همکاری می کند.

فیلم کمدی «عشق فراتر از قانون» در این مجموعه جای دارد که فیلمنامه آن به وسیله بازیگر و کمدین سعودی فهد البتیری نوشته شده است هست. این فیلم داستان یک مرد از طبقه میانگین سعودی را روایت می کند که با دختری از جامعه روستایی کشورش ازدواج می کند و آنها متوجه می شوند نقاط اشتراک زیادی با هم دارند.

این فیلم را مجید انصاری فیلمساز اماراتی کارگردانی می کند که سال ۲۰۱۵ با تریلری با عنوان «زنزانة» (Rattle the Cage) نخستین فیلم عرب زبان نتفلیکس را شکل داد. وی فیلمبرداری این فیلم را پاییز شروع می کند.

انتخاب بازیگران جهت «عشق فراتر…» هنوز انجام نشده است.
هنوز توضیحی راجع به فیلم های دیگری که قرار است با همکاری این دو کشور تهیه شود داده نشده هست، ولی گفته شده است تلاش بر این است که از استعدادها و توانایی های عربستان در پشت و جلوی دوربین استفاده شود.

گفته شده است مراحل شکل گیری این پروژه ها در دست پیگیری است تا تولید آنها بتواند در سال ۲۰۱۹ شروع شود.

عربستان سعودی و ابوظبی با هم فیلم می‌سازند

واژه های کلیدی: انتخاب | همکاری | کمپانی | ابوظبی | عربستان | عربستان سعودی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs